Eylul Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Semih Türk Futbolcusu için örnek

ExeLans
    ExeLans
    Administratör
    Administratör

Ruh Hali : Semih Türk Futbolcusu için örnek 1182rv7

Başarı Puanı:
    Semih Türk Futbolcusu için örnek Img_le102987/2987Semih Türk Futbolcusu için örnek Img_ba10  (2987/2987)
    Seviye:
    Semih Türk Futbolcusu için örnek Img_le102557/2557Semih Türk Futbolcusu için örnek Img_ba10  (2557/2557)
    Güçlülük:
    Semih Türk Futbolcusu için örnek Img_le102319/2319Semih Türk Futbolcusu için örnek Img_ba10  (2319/2319)

Semih Türk Futbolcusu için örnek Empty Semih Türk Futbolcusu için örnek

Mesaj tarafından ExeLans Salı Eyl. 02 2008, 12:59

Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu Lig TV’de yayınlanan Maraton programında haftanın maçlarını değerlendirdi. İşte Maraton’dan çarpıcı yorumlar, ilginç analizler ve tartışmalı pozisyonlar

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam pierolarla başlayalım. Güiza’nın rakibe gösterttiği kırmızı kart. İki rakibi var biri 5 metrede biri 7 metrede. Herhalde kart haklı.

ERMAN TOROĞLU: Yüzde 100. Güiza’ya bu topları atarsanız inanılmaz etkili bir adam. Bunu Alex ve Semih atıyor sadece. Diğerleri yapamıyor. Kazım falan hak getire.

ŞANSAL BÜYÜKA: Güiza rakibe kırmızı kartı göstertirken pası atan Semih. Fenerbahçe golü atarken Semih’e gölü attıran Güiza. Birbirlerini zaman zaman kesmelerine rağmen bakıyorum aralarında kişisel bir rekabet görünmüyor.

ERMAN TOROĞLU: Hocam biz de burada çok dedik Semih 2. adam diye. Ama en ağır eleştirildiği zaman bile çocuk ağzını açıp tek bir şey demedi. Golden sonra bakıyoruz Semih golü atıyor, seyirciye Güiza’yı gösteriyor. Kompleks yok çocukta. Onun büyüklüğü ve kazancı burada. Sevimli bir çocuk bir de.

ŞANSAL BÜYÜKA: Ben ‘affedersin Semih’ diye yazı yazdım hocam.

ERMAN TOROĞLU: Demek ki çalışacaksın, kendi işine bakacaksın.

ŞANSAL BÜYÜKA: Türk futbolcusu için tam bir örnek değil mi hocam.

ERMAN TOROĞLU: Futbolundan ziyade adam olarak bir örnek. Sen Semih’in hakemle rakiple uğraştığını sahtekarlık yaptığını hiç gördün mü?

ŞANSAL BÜYÜKA: Görmedim.

ERMAN TOROĞLU: Mesela Güiza. Atamasa bile Fenerbahçe için faydalı bir adam. Pahalı mı? Evet. Ama faydalı bir adam bana göre. Bir de arkadaşlarından bu desteği alıyorsa sempatik bir adam demek ki.

ŞANSAL BÜYÜKA: Bir sonraki görüntümüze bakalım. Şu görüntüde Fenerbahçe sahada 11’e 9 kişi üstün. 9 tane Fenerbahçeli kendi yarı alanında 4 Belediyeli futbolcuyu bekliyor hocam. Bunu nasıl yorumlayabiliriz?

ERMAN TOROĞLU: Maçı 87 dakika izledim canlı. Sahada takımlar eşit olsaydı Fenerbahçe bu takımı yenemezdi. Ama tabi hakemin göstereceği kartları bilmeden derdim.

FENER PARÇALANIR

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam dün akşam Fenerbahçe maçını izledim. Arkasına da Fenerbahçe’nin rakibi Porto’yu izledim. Bana göre bu sene geçen sene Beşiktaş ile oynayan Porto’dan daha iyiler. Çok hızlı hücuma çıkıyorlar.

ERMAN TOROĞLU: Biz Avrupa’da oynadığımız topla rakipleri şaşırtıyoruz da. Geçen sene orta alanda Deivid daha bir orta alana yardım ediyordu. Şimdi Uğur ve Kazım aynı işi yapamıyor.

ŞANSAL BÜYÜKA: Arsenal’in de 3-0’lık galibiyeti vardı Newcastle karşısında. Aslında grup kötü bir grup değil ama rakiplerden önce kendine bakacaksın değil mi?

ERMAN TOROĞLU: Fenerbahçe bu oyun planıyla bu görüntüsüyle gruplara gelirse parçalanır.

ŞANSAL BÜYÜKA: Ben bu yeni oyuncu Josico’yu İspanya’dan sordurttum. 2 sene öncesine kadar çok etkili bir oyuncuydu diyorlar. Ama son 2 senede gelip sakatlıklarla düşmüş, geriye gitmiş. Hazırlık maçlarında ilk 11’de oynadı diyorlar. Transferde aynen bu ifade kullanıldı; hocamızın isteği doğrultusunda denildi. Hoca bu kadar ısrar etmese Aziz Yıldırım böyle bir transfer yapar mıydı bilmem. Aynı söylentiler Milan Baros için de geçerli. İyi bir geçmiş ama bir bulanıklık var.

AKŞAM

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19 2024, 17:15