Eylul Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows Kapanış Mesajları

genc_hack_16
    genc_hack_16
    Uzman Üye
    Uzman Üye

Ruh Hali : Windows Kapanış Mesajları 1116jg9

Başarı Puanı:
    Windows Kapanış Mesajları Img_le10396/2987Windows Kapanış Mesajları Img_ba10  (396/2987)
    Seviye:
    Windows Kapanış Mesajları Img_le10305/2557Windows Kapanış Mesajları Img_ba10  (305/2557)
    Güçlülük:
    Windows Kapanış Mesajları Img_le10417/2319Windows Kapanış Mesajları Img_ba10  (417/2319)

Windows Kapanış Mesajları Empty Windows Kapanış Mesajları

Mesaj tarafından genc_hack_16 Ptsi Ağus. 25 2008, 21:37

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates ‘İyi günler’ diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık…Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik…
    Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft’la kalın…

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
    Hadi hakkını helal et,Bill Gates’in duaları senin üzerine olsun…

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil…
    Bırakın windows’ lar açık kalsın…

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik…Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!…

*”Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir…”

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*”Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..”

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19 2024, 15:49